Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{Info} Lusterko wersja UK a EU
Witam, mam pytanie, mianowicie chodzi o lewe lusterko zewnętrzne opel zafira b 2006 czy jest jakaś różnica między wersją z auta EU, UK?
Odpowiedz
(2019-Maj-21, 13:29)Jimmy5555 napisał(a): Witam, mam pytanie, mianowicie chodzi o lewe lusterko zewnętrzne opel zafira b 2006 czy jest jakaś różnica między wersją z auta EU, UK?
Angielskie jest inaczej wyprofilowane niż europejskie - bo tam kierowca siedzi na fotelu pasażera.
Oczywiście wszystko da się jakoś ustawić ale nie koniecznie będzie to wyglądało estetycznie.
Odpowiedz
(2019-Maj-21, 17:12)rafael napisał(a):
(2019-Maj-21, 13:29)Jimmy5555 napisał(a): Witam, mam pytanie, mianowicie chodzi o lewe lusterko zewnętrzne opel zafira b 2006 czy jest jakaś różnica między wersją z auta EU, UK?
Angielskie jest inaczej wyprofilowane niż europejskie - bo tam kierowca siedzi na fotelu pasażera.
Oczywiście wszystko da się jakoś ustawić ale nie koniecznie będzie to wyglądało estetycznie.
Na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie , dlatego ciekawiło mnie czym się różnią .
Dzięki za odpowiedź , to w takim razie szukam europejskiego .
Odpowiedz
Różni się mocowaniem szkla lusterka, przerabialem temat
Odpowiedz
Witam. Właśnie miałem bliskie spotkanie lusterka z lusterkiem innego samochodu. Oczywiście poszła obudowa. Chciałem kupić drugie i przełożyć samą obudowę. Wie ktoś może, czy obudowa lusterek we wszystkich Zafirach B jest taka sama, czy różni się ze względu na automatyczne składanie, podgrzewanie? A jak jest z plastikiem w wersji  UK i EU?
Odpowiedz