Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
radio opel zafira b
witam
proszę o pomoc w dwóch sprawach 
pierwsza banalna jak na pewno stwierdzą starzy wyjadacze a mianowicie czy cd 30 mp3 radio  w zafirze b posiada bluetooth
a druga to problem z programowaniem stacji radiowych (wiem przeciez to proste) ale nie moge zaprogramowac polskich stacji sa zaprogramowane niemieckie i za chiny nie daje sie zmienic moze trzeba zresetowac radio i znowu pytanie jak
wiem ze wywołuje usmiech politowania na niektórych twarzach ale mimo wszystko proszę o ewentualne odpowiedzi
dziekuję z góry
Odpowiedz
Zaprogramowane polega na przytrzymaniu przycisku od 1-9 przez 3 sekundy , Blutu jak nie ma to dołożyć można
Odpowiedz
(2019-Paż-29, 09:48)Pszczyna napisał(a): Zaprogramowane polega na przytrzymaniu przycisku od 1-9 przez 3 sekundy , Blutu jak nie ma to dołożyć można

dzieki za info 
sęk w tym ze jak naciskam na przycisk to włącza sie poprzednio zaprogramowana stacja bez względu jak długo trzymam
Odpowiedz
Trzeba w szybkim tempie nacisnąć trzymać aż będzie (pip) dźwięk ok 3 sek.
Odpowiedz
dzieki wszystkim za zainteresowanie
ogarnąłem
Odpowiedz