Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Kluczyk Zafira C
Witam wszystkich użytkowników .
Mój problem dotyczy kluczyka zapasowego do Zafiry C. Otóż posiadam takowy (nieskładany ) lecz potrzebuję wymienić obudowę .
Czy ktoś wie coś na ten temat?
Odpowiedz
Ale co dokładnie chcesz wiedzieć.
Kupujesz obudowę i wymieniasz.
Na google są filmiki.
Choćby ten:
Odpowiedz
(2019-Gru-21, 21:26)rafael napisał(a): Ale co dokładnie chcesz wiedzieć.
Kupujesz obudowę i wymieniasz.
Na google są filmiki.
Choćby ten:

Kolego ,czytaj ze zrozumieniem , smile napisałem że chodzi o kluczyk nieskładany .Ciężko jest dostać taką obudowę , dlatego tez pytam forumowiczów , może ktoś miał taki przypadek i podzieli się doświadczeniem.
Odpowiedz
(2019-Gru-22, 22:19)waldikzafira napisał(a): Kolego ,czytaj ze zrozumieniem , smile napisałem że chodzi o kluczyk nieskładany .Ciężko jest dostać taką obudowę , dlatego tez pytam forumowiczów , może ktoś miał taki przypadek i podzieli się doświadczeniem.

- Chciałeś info - to dostałeś - obejrzał byś filmik do końca to pewnie znalazł byś to co potrzebujesz.
  Jak by była jakaś fotka z twojej strony - to by było prościej coś doradzić.

Następna opcja kupić podobną obudowę i przełożyć bebechy.

Ople mają bardzo podobne kluczyki i ich obudowy, zasada demontażu i montażu jest bardzo podobna.  

Nie wiem - mam 2 starsze ople i tam kluczyki można rozebrać i wymienić obudowę przekładając sam grot, elektronikę i kostkę od imo.
Odpowiedz
(2019-Gru-26, 09:12)rafael napisał(a):
(2019-Gru-22, 22:19)waldikzafira napisał(a): Kolego ,czytaj ze zrozumieniem , smile napisałem że chodzi o kluczyk nieskładany .Ciężko jest dostać taką obudowę , dlatego tez pytam forumowiczów , może ktoś miał taki przypadek i podzieli się doświadczeniem.

- Chciałeś info - to dostałeś - obejrzał byś filmik do końca to pewnie znalazł byś to co potrzebujesz.
  Jak by była jakaś fotka z twojej strony - to by było prościej coś doradzić.

Następna opcja kupić podobną obudowę i przełożyć bebechy.

Ople mają bardzo podobne kluczyki i ich obudowy, zasada demontażu i montażu jest bardzo podobna.  

Nie wiem - mam 2 starsze ople i tam kluczyki można rozebrać i wymienić obudowę przekładając sam grot, elektronikę  i kostkę od imo.

Dziękuję za zaangażowanie, ale wasze porady w tej chwili opierają się na niewiedzy.A takie pisanie "- Chciałeś info - to dostałeś - obejrzał byś filmik do końca to pewnie znalazł byś to co potrzebujesz" - na nic się nie przyda .  Otóż film oglądnąłem do końca. Jak napisałem u mnie dotyczy to kluczyka nieskładanego do Zafiry C  . Obudowa w tym kluczyku jest nierozbieralna , tzn. ja ją rozebrałem ale musiałem ją połamać . Cały czas miałem nadzieję że ktoś miał podobny problem i się nim podzieli a tu domysły i filmy nie na temat . Zdjęcie w linku https://zapchasti.lviv.ua/product/7797607889/   przedstawia wspomniany kluczyk .
Odpowiedz
Nie rozumiem nie rozbieralny - jak w takim razie wymienisz baterie od elektroniki?
Ale możliwe że się nie znam.
To pozostaje ci zakład dorabiający klucze, może mają takie jak tutaj - https://allegro.pl/oferta/kluczyk-pilot-...7797607889
Odpowiedz
(2019-Gru-30, 10:27)rafael napisał(a): Nie rozumiem nie rozbieralny - jak w takim razie wymienisz baterie od elektroniki?
Ale możliwe że się nie znam.
To pozostaje ci zakład dorabiający klucze, może mają takie jak tutaj - https://allegro.pl/oferta/kluczyk-pilot-...7797607889

O właśnie , w tym sedno że się nie znasz  smile nie widziałeś i nie rozumiesz.  Baterię da się wymienić ,otwierasz wieczko pod którym jest do niej dostęp .Natomiast do płytki nie ma dostępu ,  to znaczy jest ale trzeba połamać obudowę bo jest klejona , tak samo jak metalowa część kluczyka która jest zatopiona w plastiku .
I to tyle , dzięki za porady .Pozdrawiam ciepło.
Odpowiedz
Skoro jesteś taki mądry to może ASO ci pomoże, albo zakład dorabiający klucze.
Nie wiem coś połamał w swoim kluczu boś fotki nie wstawił.
Odpowiedz